Wegetarianizm w praktyce


Wegetarianizm w praktyce

Wegetarianizm w praktyce

WOJCIECH ŁUKASZEWSKI

 
kup teraz

Cena już od: 19,90 zł

 
 

Dowiedz się, czym jest wegetarianizm, jak możesz na nim skorzystać i dlaczego tyle osób decyduje się na wegetarianizm?

Zdrowe odżywianie zdobywa ostatnio coraz większą popularność. Ludzie zaczynają rozumieć, że wszelkie fastfoody i kaloryczne, tłuste jedzenie nie służy ich organizmom. Można wręcz powiedzieć, że nastała ostatnio moda na zdrowy tryb życia.

Mięso? Nie, dziękuję. Coraz więcej osób w Polsce odpowiada w ten sposób. Przez królestwo schabowego i rosołu przetacza się kolejna fala mody na wegetarianizm.
Gazeta Poznańska

Wraz z upowszechnianiem się zdrowego odżywiania, nastała także moda na wegetarianizm, który praktykuje, według różnych źródeł, od 1-3 milionów Polaków.

Poznaj mity i fakty związane z wegetarianizmem i dowiedz się, o co w tym tak naprawdę chodzi

Niestety świadomość, czym naprawdę jest wegetarianizm i na czym polega, jest niezwykle niska wśród naszego społeczeństwa. Większość ludzi wie tylko tyle, że wegetarianie nie jedzą mięsa i na tym kończy się ich wiedza.

Panuje też wiele stereotypów, mitów na temat diety wegetariańskiej i jej wpływu na organizm. Aby rozwiać te wątpliwości i dostarczyć wiarygodnej, praktycznej wiedzy, postanowiliśmy wydać publikację, która przyda się nie tylko tym, którzy już wybrali wegetarianizm, ale także okaże się wartościowa:

  • Dla tych, którzy nie wiedzą, czym naprawdę jest wegetarianizm i chcą poznać wszelkie fakty i mity.
  • Dla tych, którzy mają w rodzinie wegetarian i chcieliby zrozumieć „o co w tym wszystkim chodzi”.
  • Dla rodziców, których dzieci zdecydowały się na wegetarianizm.