Vilafil


 • Ocena 4.7/5 na podstawie 28 głosów

vialafil-homeVilafil – Twój sposób na niezawodność w łóżku

Zestaw produktów serii Vialafil stworzony został w celu poprawy jakości erekcji u mężczyzn, zapewniając wyjątkową moc i skuteczność. Efekty działania zachwycą każdego mężczyznę, dodając iskrę do jego doświadczeń seksualnych. Produkty polecane są zarówno Panom pragnącym uzyskać jeszcze większą satysfakcję z doznań seksualnych, jak tym, zmagającym się z problemem erekcji.

Vialafil – ceniony za swoją skuteczność i ekskluzywną formułę!

Drodzy Panowie, jeżeli próbowaliście kiedyś znaleźć środek, który spełniłby wszystkie Wasze oczekiwania dotyczące udanego życia seksualnego, wiecie że to nie łatwa sprawa. Dzięki staraniom zespołu specjalistów, udało się jednak stworzyć serię produktów Vialafil, które potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Suplement Vialafil oraz żel Vialafil-CR wyposażone zostały w zestaw składników oraz afrodyzjaków, wykazujących najlepsze wyniki we wzmacnianiu potencji oraz uzyskiwaniu silniejszego podniecenia seksualnego.

MOC JOHIMBINY, KOZIEGO ZIELA, MUIRA PAUMA ORAZ WIELU INNYCH FENOMENÓW NA WZMOCNIENIE POTENCJI…

Vialafil zasilony został przez 12 kluczowych składników, mających za zadanie poprawienie jakości życia seksualnego mężczyzn:

 • L-ARGININA HCI – dzięki niej dochodzi do syntezy tlenku azotu w organizmie, odpowiadającego za rozluźnienie naczyń krwionośnych i swobodny przepływ krwi do penisa.
 • CYNK – podnosi męską sprawność seksualną, uczestniczy w syntezie testosteronu, podnosząc pobudliwość na bodźce seksualne.
 • WYCIĄG Z JOHIMBE – zwiększa energię, przyjemność seksualną oraz silnie pobudza, przyspieszając i wzmagając erekcję.
 • EKSTRAKT Z KOZIEGO ZIELA – poprawia kondycję, stymuluje produkcję testosteronu oraz wzmacnia erekcję, potęgując doznania seksualne.
 • MACA – nazywana „viagrą Inków” znacznie poprawia potencję, według badań amerykańskiego instystytutu – aż o 180%, ponadto wzmacnia i tonizuje.
 • EKSTRAKT Z ŻEŃ-SZENIA SYBERYJSKIEGO – rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa działanie tlenku azotu. Zwiększa wytrzymałość i redukuje uczucie zmęczenia.
 • EKSTRAKT Z CNIDIUM MONNIER – zwiększa libido oraz uwalnianie tlenku azotu, hamując PDE-5. Zapobiega zbyt wczesnemu wytryskowi, utrzymując erekcję przez dłuższy czas.
 • EKSTRAKT Z XANTHOPARMELIA SCABROSA – poprawia funkcje seksualne u mężczyzn, dotlenia tkanki, polepsza ukrwienie, powoduje także rozkurcz mięśni gładkich.
 • WYCIĄG Z KORY CATUABA – brazylijski afrodyzjak stymulujący libido.
 • WYCIĄG Z AVENA SATIVA – uaktywnia testosteron, wzmacnia doznania seksualne. Najskuteczniej działa w połączeniu z Catuabą oraz Muira Pauma.
 • WYCIĄG Z MUIRA PAUMA – znane na całym świecie “drzewo potencji”, będące silnym środkiem pobudzającym i cenionym afrodyzjakiem.
 • EKSTRAKT Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO – pobudza krążenie krwi, zwiększając jej przepływ. Pomaga poprawić funkcje seksualne.

ZE WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW SERII VIALAFIL, SZCZEGÓLNIE JEDEN ZASŁUGUJE NA ZAINTERESOWANIE…

Brak uzyskania satysfakcji podczas stosunku dotyczy prawie co drugiego mężczyzny. 52% cierpi na zaburzenia erekcji, natomiast niemalże identyczny odsetek mężczyzn pragnie poprawić swoje wyniki w sypialni, wzmacniając potencję. Specjaliści wierzą, że problemom tym zaradzić można m.in. dzięki uwolnieniu większej dawki tlenku azotu do organizmu.

Wykazano, że tlenek azotu jest najnowszym i najskuteczniejszym sposobem zwiększenia sprawności seksualnej u wszystkich grup mężczyzn. Jest on syntezowany z utleniania l-argininy. Jego działanie polega na rozluźnieniu ścian naczyń krwionośnych, w rezultacie poprawiając przepływ krwi. To on odpowiada za cały proces osiągania podniecenia, poprzez kontrolę naczyń krwionośnych oraz odpowiednie ukrwienie narządów płciowych.

Vialafil oraz Vialafil-CR wyposażone zostały w cenny składnik, jakim jest l-arginina, dzięki której dochodzi bezpośrednio do syntezy tlenku azotu w organizmie. Produkty stymulują uwalnianie tlenku azotu ze ścianek naczyń krwionośnych, pomagając im naturalnie powiększyć się, promując zdrowe krążenie.Dzięki temu możliwa jest poprawa sprawności seksualnej oraz gwarancja satysfakcji podczas stosunku!

Zestaw produktów serii Vialafil stworzony został w celu poprawy jakości erekcji u mężczyzn, zapewniając wyjątkową moc i skuteczność. Efekty działania zachwycą każdego mężczyznę, dodając iskrę do jego doświadczeń seksualnych. Produkty polecane są zarówno Panom pragnącym uzyskać jeszcze większą satysfakcję z doznań seksualnych, jak tym, zmagającym się z problemem erekcji. W skład zestawu wzmacniającego potencję Vialafil wchodzą:

 • KAPSUŁKI VIALAFIL – PODSTAWOWY MOTOR MĘSKIEJ POTENCJI

  Vialafil jest naukowo opracowanym suplementem, mającym na celu wspieranie zdrowia seksualnego, poprzez zwiększenie popędu płciowego u mężczyzn. Jest idealną alternatywą dla leków i specyfików na receptę. Każda kapsułka daje efekt działania w postaci rozszerzenia naczyń w penisie. Wpływa to na poprawę jego ukrwienia oraz zwiększenie popędu płciowego. Dzięki temu możliwe jest osiąganie pełnej satysfakcji w sypialni poprzez wzmocnienie doznań seksualnych.

 • ŻEL VIALAFIL-CR – UZYSKAJ MAKSYMALNY EFEKT PODNIECENIA

  Chcąc zapewnić mężczyznom jeszcze większą dawkę satysfakcji w sypialni, stworzono produkt będący zarówno uzupełnieniem suplementu Vialafil jak i samodzielnym preparatem, maksymalnie potęgującym podniecenie seksualne. Żel Vialafil-CR to niezwykły wspomagacz, działający miejscowo oraz gwarantujący Ci najsilniejszą wydajność dokładnie wtedy, kiedy jest Ci ona najbardziej potrzebna. Produkt składa się wyłącznie z naturalnych składników i roślinnych wyciągów, a dzięki systemowi transdermalnemu bardzo szybko wnika wgłąb skóry, rozpoczynając tam swoje działanie. Formuła wprowadzona w Vialafil-CR zapobiega wystąpieniu przedwczesnej ejakulacji. Możesz więc cieszyć się przyjemnością na dłużej!

Zalety stosowania
kapsułek Vialafil oraz żelu Vialafil-CR

DECYDUJĄC SIĘ NA ZESTAW Z SERII VIALAFIL, UZYSKASZ MOC KORZYŚCI, M.IN:

 • mocniejszą i dłuższą erekcję,
 • zwiększoną ochotę na seks,
 • wzmożony, intensywny orgazm,
 • większą przyjemność płynąca ze stosunku,
 • nasilone, spotęgowane doznania seksualne,
 • gwarancję satysfakcji w łóżku,
 • zwiększony przepływ krwi do narządów płciowych,
 • zwiększoną wytrzymałość i większą aktywność seksualną,
 • przedłużenie stosunku.

VIALAFIL TO ROZWIĄZANIE NAWET DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH MĘŻCZYZN!

Ekskluzywna formuła zastosowana w serii produktów Vialafil pozwala uzyskać efekty, o jakich nawet nie śniłeś. Naukowo opracowany, opatentowany skład zawarty w produkcie daje Ci nieograniczone możliwości w zakresie osiągania zadowolenia seksualnego!

Super działanie! Najlepsza erekcja jaką miałem to właśnie po tych tabletkach. Efekty pojawiły się po kilku dniach, więc mają moc ekspresową. Żelu jeszcze nie próbowałem, ale jak ma on wzmocnić siłę suplementu to nawet się nie zastanawiam i kupuję!Benek

Dobry, nie tani ale skuteczny. Poradził sobie tam, gdzie inne tabletki nie dały rady. Więcej nie eksperymentuję bo znalazłem produkt dla siebie.Filip

Ze wszystkich produktów jakie wypróbowałem, muszę powiedzieć, że Vialafil to najlepszy zamiennik viagry. Moja potencja poprawiła się o 100%, życie erotyczne o 200% a dziewczyna nie wypuszcza mnie z łóżka. Zaobserwowałem też lepsze samopoczucie i większą wytrzymałość. Super sprawa.Kamil

To mój ostatni zakup, chociaż trochę drogi, bo zdecydowałem się na zestaw z żelem, ale z całą pewnością jest tego warty. Dlaczego? Zlikwidował mój problem z przedwczesną erekcją, stałem się długodystansowcem, w łóżku czuję się pewniej i jestem cięgle odprężony. Ogólnie nie tylko mój komfort psychiczny poszedł zdecydowanie w górę. Jestem pod wrażeniem i polecam innym facetom.Davidoff

Nie mogę powiedzieć złego słowa o tym produkcie. Jest po prostu mocny. Widziałem że ma w składzie johimbinę i muira pauma – więc od razu zdecydowałem się go zabrać do domu. Całe to połączenie składników, z których każdy wspomaga potencję jest zaskakujące. Co jeden to lepszy i dodatkowo wzmacniają siebie nawzajem. Vialafil to dobra inwestycja, Wasze kobiety się o tym przekonają:)Grzegorz

Kupiłem bo kumpel polecił. Pierwsze wrażenia – silne orgazmy i taka wytrzymałość, że po kilku minutach znowu zaczynaliśmy od początku. Po tym musiałem dawać sobie na wstrzymanie. Dobra rzecz.Strong Guy

A ja wychodziłem cały czas z założenia że co cie nie zabije to cie wzmocni. Inne produkty wyjatkowo zabijały. Trafiłem na Vialafil, i on jedyny wzmocnił:) Moja sprawność seksualna jest teraz o poziom wyżej. Stosunki są długie a ja jestem dumny że po 30 minutach w ruchu dalej nie spuszczam z tonu. Polecam.Tadek

JAKIE SKUTECZNE SKŁADNIKI ZAWARTE SĄ W VIALAFIL ORAZ VIALAFIL-CR?

W produktach tych zawarto najlepsze składniki pod względem wspomagania męskiej potencji, o udowodnionym, korzystnym działaniu. W suplemencie Vialafil znalazły się m.in. l-arginina, cynk, maca, ekstrakt z yohimbe, koziego ziela, żeń-szenia syberyjskiego, kory Catuaba, miłorzębu japońskiego, wyciąg z Cnidium Monnier, Xanthoparmelia Scabrosa, Avena Sativa oraz Muira Pauma. W przypadku żelu Vialafil-CR, wspomagające właściwości uzyskane zostały m.in. dzięki: johimbinie, nasionach Dodder, wyciągowi z żeń-szenia, wyciągowi z miłorzębu japońskiego, wyciągowi z kory Catuaba, wyciągowi z koziego ziela, l-argininie, olejku mięty pieprzowej, ekstrakcie z anyżu.

CZY VIALAFIL ORAZ VIALAFIL-CR SĄ BEZPIECZNE DLA MOJEGO ZDROWIA?

Tak. Vialafil oraz Vialafil-CR zostały stworzone na bazie wyłącznie naturalnych składników, których proporcje dobrane zostały w optymalnych dla zdrowia dawkach. Bezpieczeństwo stosowania tych produktów potwierdzone zostało badaniami oraz długoletnim doświadczeniem. Jeżeli zażywasz jakieś leki, bądź odczuwasz uzasadnione obawy o swoje zdrowie, przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem.

W JAKI SPOSÓB NALEŻY STOSOWAĆ KAPSUŁKI VIALAFIL?

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek Vialafil dziennie, razem z posiłkiem.

W JAKI SPOSÓB NALEŻY STOSOWAĆ ŻEL VIALAFIL-CR?

Nałóż i delikatnie wmasuj żel w skórę 10 minut przed stosunkiem. Vialafil-CR przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.


zamowteraz

149,90 zł / szt

osób kupiło