Trioxil


  • Ocena 4.3/5 na podstawie 14 głosów

trioxilTrioxil® to wyjątkowo skuteczny środek o działaniu przeciwbakteryjnym oraz przeciwzapalnym

Badania dowodzą, że Trioxil® kompleksowo oddziałuje na cerę oferując znaczną poprawę w jej wyglądzie.

Działa kojąco na skórę i przeciwdziała jej zapaleniom – efekty są widoczne w większości przypadków już po 2 tygodniach stosowania!

Nawet jeśli inne środki wysuszają Twoją skórę i nie są skuteczne – nie trać nadziei – wypróbuj najnowsze rozwiązanie w walce z trądzikiem – prosto z USA!

Technologia

Technologia nanosomowaNowoczesna technologia – nanosomy, które przenoszą preparat w głąb skóry oraz kompleksowy skład sprawiają, iż Trioxil® jest doskonałym wyborem dla osób, u których trądzik występuje mimo uprzedniego stosowania innych środków na tą dolegliwość.

Składniki

Trioxil® to jedyny środek na rynku, który oferuje kompleksową pomoc w problemie trądziku – zwalcza zarówno mikroby, jak i bakterie, nie wysuszając skóry, ponieważ w swoim unikalnym składzie zawiera:

  • Bisazulene – aktywny składnik wnikający dzięki technologii nanosomów wgłąb skóry i przywracający jej wspaniały wygląd!
  • ekstrakty z żeńszenia i oczaru wirgilińskiego, aby łagodzić podrażenienia skóry oraz regulować cerę,
  • olej pszenny i jęczmienny, aby odżywiać Twoją cerę oraz pomóc jej w procesie regeneracji,
  • ekstrakt z Arniki – kontrolujący wydzielanie się tłuszczu w skórze twarzy oraz mający działanie antyseptyczne.

Trioxil® przenosi bezpośrednio wgłąb Twojej skóry aktywne składniki produktu, których działanie trwa aż 12 godzin!

Ten produkt odżywi Twoją cerę, oczyści ją z bakterii oraz grzybów, a także zamknie pory i pozbędzie się martwych komórek na skórze twarzy, jednocześnie stymulując produkcję nowych.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż trądzik może powodować problemy w życiu zawodowym i towarzyskim – dlatego zachęcamy do wypróbowania absolutnej nowości z USA – Trioxil® to sprawdzona i innowacyjna formuła stosowana z sukcesem przez miliony nastolatków na całym świecie.

Jak działa Trioxil®?

Nasze badania jasno wykazują, iż Trioxil® walczy z trądzikiem na wielu frontach jednocześnie – redukuje rozmnażanie bakterii, zmniejsza ilość wydzielanego przez cerę tłuszczu, działa przeciwzapalnie oraz reguluje działanie porów skóry.

Jaki jest główny składnik żelu Trioxil®?

Podstawowym składnikiem preparatu Trioxil® jest bisazulene. Trioxil>® zawiera także miedzy innymi ekstrakt z żeńszenia, oczaru wirgilińskiego, arniki oraz olejek z drzewa herbacianego – to właśnie ta unikalna kompozycja składników sprawia, iż Trioxil® to najlepszy wybór na rynku!

Jakich rezultatów mogę się spodziewać stosując Trioxil®?

Poprawa Twojej cery będzie się odbywać stopniowo, w miarę jak aktualne wypryski będą się goić, a nowe krostki przestaną występować na cerze twarzy. Ponieważ Trioxil® nie podrażnia skóry pierwsze efekty są już widoczne po kilku dniach stosowania – pełne rezultaty natomiast wystąpią po 12 tygodniach używania środka.

Czym są nanosomy i jak działają?

Trioxil® zawiera najnowszą technologię nanosomów – mikroskopijnych kapsułek, które przenoszą aktywne składniki preparatu bezpośrednio w głąb skóry i uwalniają je aż przez 12 godzin. Technologia nanosomów to gwarancja stabilnego działania składników, oraz lepsza skuteczność w walce z trądzikiem!

Jak często powinien być stosowany Trioxil®?

Trioxil® powinien być nakładany na skórę twarzy raz dziennie, najlepiej przed snem. Radzimy nakładać tylko cienką warstwę kremu – Trioxil jest tak skuteczny, iż nie ma potrzeby stosowania go w większej ilości. Ponieważ środek reguluje cerę kompleksowo nie należy go nakładać na pojedyncze pryszcze, ale rozprowadzać równomiernie na skórze twarzy.

Czy mogę się opalać podczas kuracji Trioxilem®?

Trioxil<® nie powoduje nadwrażliwości na słońce – oczywiście zawsze trzeba unikać nadmiernego opalania, ponieważ postarza ono skórę.

Czy występują jakieś przeciwwskazania podczas kuracji Trioxilem®?

Trioxil® to bezpieczny środek nie wywołujący skutków ubocznych – jednak jeśli kobieta jest w ciąży (bądź ją planuje) lub karmi piersią – prosimy skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę używać Trioxil® z innymi środkami na trądzik?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby łączyć kurację Trioxilem® z innymi środkami, jednak prosimy pamiętać – Trioxil® to preparat tak skuteczny, iż inne preparaty po prostu nie są potrzebne.


zamowteraz

171,77 zł / szt

osób kupiło