Trening na 110%


Trening na 110%

Trening na 110%

IWONA HABA

 
kup teraz

Cena już od: 22,90 zł

 
 

KONIEC!

Koniec zamiast wstępu? Owszem. Na wstępie jest DZISIAJ koniec, koniec z lenistwem, koniec w wymówkami, koniec Twojego leserstwa. Zaczniesz trening na 110% TERAZ albo nie zawracaj sobie głowy. Moje teksty są długie, po co je czytać, jeśli nie zamierzasz zacząć?

ZŁAM UŁAMEK!

Czytasz? Dobra, to powiem Ci, jak jest. Polski fitness i kulturystyka, w ogóle polski sport amatorski, jest wciąż daleko za… innymi krajami. To prawda, coraz więcej Polaków ćwiczy na siłowniach i w klubach fitness, biega w maratonach, decyduje się na kursy walki, ale wciąż jest to po prostu ułamek społeczeństwa!

Mężczyźni w Polsce zaliczani są do najbrzydszych w Europie. I choć my, Polki, wcale tak nie uważamy, zauważany ciągły brak prawdziwych mężczyzn, z którymi mogłybyśmy dzielić życie i czuć się bezpiecznie. Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy? Nie wiemy.

ZACZNIJ TRENING – NIE SKAMIENIEJ!

Może taki mężczyzna drzemie właśnie w Tobie. Niewykluczone. Męskie hormony w stanie spoczynku, kiedy nic nie robisz, produkowane są w znacznie mniejszej ilości niż w trakcie wysiłku. Droga do bycia prawdziwym mężczyzną z krwi i więcej niż kości – prawdziwych, twardych mięśni – biegnie przez trening na 110%.

Daj sobie prawdziwego kopa. Nie ma już czasu na jakieś leserstwo! Nie ma już mowy o kolejnej szansie. Jeżeli teraz nie zaczniesz prawdziwego treningu, prawdziwi mężczyźni mogą po prostu wyginąć! Chcesz skończyć jako skamielina? Nie dość, że gatunek wymarły, to jeszcze same kości? Człowieku, wyciśnij 110% z tego audiobooka, a to Ci nie zagrozi.

CZYTANIE JEST DLA FRAJERÓW!

Tak! Czytanie forów kulturystycznych jest dla prawdziwych… ale bynajmniej nie mężczyzn, tylko frajerów. To po prostu zbiegowisko średniaków z innymi średniakami. Jedyne czego się tam dowiesz, to polecane przez innych średniaków prohormony. Możesz dowiedzieć się o efce i o dopingu. Wszyscy frajerzy szukają przecież źródeł swoich problemów poza swoim ciałem.

PO CO SIĘ MĘCZYĆ – SUPLE CIĘ WYRĘCZĄ!

Tak! To jest przewodnia zasada większości użytkowników internetu. Po co trenować na 110%, przecież można na 30%, a resztę zrobią za Ciebie suplementy! Hm, niezły z Ciebie frajer, jeżeli się na to nabrałeś. Chcesz prawdziwych efektów? Nie czytaj tego, co mają Ci do powiedzenia inni średniacy. Z jakiegoś powodu nie stali się mistrzami. Chcesz być jak mistrz? Posłuchaj mistrza!