Slimette


 • Ocena 4.9/5 na podstawie 57 głosów

slimetteWSPOMAGA KONTROLĘ WAGI CIAŁA

 • unikalna lista składników – jagoda Acai, Guarana, zielona herbata, pieprz Cayenne, winian L-Karnityny,
 • Slimette może wspomóc każdą kurację odchudzającą,
 • przyspiesza metabolizm,
 • pomaga zwiększyć spalanie tłuszczu,
 • dodaje energii i eliminuje zmęczenie.

PRZEDSTAWIAMY SLIMETTE – NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!

Slimette to unikalny suplement diety, łączący w swoim składzie moc działania składników, których dotychczas nikt nie zestawił w jedną całość.

Podstawowym składnikiem suplementu Slimette jest wyciąg z jagody Acai, który w laboratorium producenta został połączony z kilkoma innymi składnikami wspomagającymi odchudzanie. W efekcie uzyskano niezwykle silny i skuteczny suplement diety, który nie tylko pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy*, ale również pozwoli zwiększyć pokłady energii.

W jaki sposób Slimette wspomaga odchudzanie?

Składniki suplementu Slimette zostały dobrane tak, aby wspomagać spalanie tłuszczu, przyspieszać metabolizm i dostarczyć nowe pokłady energii.

Poszczególne składniki Slimette cechują następujące właściwości:

 • wyciąg z jagody Acai – niezwykle silny przeciwutleniacz, który wspomaga metabolizm i zwiększa energię. Bogaty w proteiny i najzdrowsze tłuszcze (Omega 3, 6 i 9), a także witaminy (A, C, E, B1, B2 i B3) oraz potas, wapno, magnez, miedź i cynk;
 • wyciąg z nasion guarany – zawiera guaraninę, które skład chemiczny przypomina kofeinę. Działa stymulująco i zwiększa poziom energii;
 • wyciąg z liści zielonej herbaty – zmniejsza łaknienie, wspomaga trawienie tłuszczu, metabolizm i normalizuje poziom cholesterolu. Wspomaga utrzymanie optymalnego stanu zdrowia organizmu;
 • wyciąg z pieprzu Cayenne – wspomaga metabolizm i kontrolę optymalnej wagi ciała;
 • winian L-Karnityny – odpowiada za przyspieszenie metabolizmu. Wspomaga spalanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych i zwiększa produkcję energii. Wzmacnia tolerancję na wysiłek fizyczny;

Połączenie powyższych składników tworzy prawdziwą mieszankę wybuchową, która skutecznie zwiększy efektywność każdej kuracji odchudzającej.

Szczegółowa lista składników

Wyciąg z jagody Acai 4:1
odpowiada 800mg owocu
200mg
Wyciąg z nasion guarany 4:1
odpowiada 1600mg owocu
400mg
Wyciąg z liści zielonej herbaty 10:1
odpowiada 2400mg liści (95% Polyphenols)
240mg
Pieprz Cayenne (Capsicum Frutescens) 8:1
odpowiada 100mg strąków papryki
12,5mg
Winian L-karnityny 80mg
Bioperyna 2,5mg
Chrom 10mcg **25% RDA
Witamina D3 10mcg **200% RDA

**RDA – % zalecanego dziennego spożycia

Sposób użycia

W zależności od preferencji – od 2 do 4 kapsułek dziennie. Zalecane jest przyjmowanie dwa razy dziennie wraz z posiłkiem (np. śniadanie, obiad).
* – w połączeniu ze zdrową dietą i regularnym wysiłkiem fizycznym

SLIMETTE TO PRAWDZIWY PRZEŁOM NA RYNKU SUPLEMENTÓW DIETY!

Slimette znacząco zwiększa skuteczność kuracji odchudzającej

Slimette zawiera składniki, które podwyższają efektywność stosowanej przez Ciebie kuracji odchudzającej.

Skład preparatu został oparty o silne przeciwutleniacze, które oddziałują na organizm w następujący sposób:

 • przyspieszają metabolizm, dzięki czemu Twój organizm szybciej spala tłuszcz,
 • dodają energii, którą możesz spożytkować na dłuższą i cięższą aktywność fizyczną.

Dodatkowe zalety zdrowotne składników Slimette

Podstawowy składnik Slimette - jagoda AcaiPodstawowy składnik Slimettejagoda acai – zawiera cenne przeciwutleniacze, które zapobiegają stanom zapalnym w organizmie. Dzięki temu obniżają ryzyko chorób serca i niektórych nowotworów.

Guarana dodaje energii, podnosi metabolizm i hamuje łaknienie.

Zielona herbata wykazuje wiele właściwości zdrowotnych. Przypisuje się jej pozytywny wpływ na zdrowie układu krążenia, obniżenie cholesterolu oraz infekcje. Regularne picie zielonej herbaty może obniżyć ryzyko niektórych nowotworów.

Papryka cayenne przyspiesza metabolizm, wpływa pozytywnie na pracę układu krążenia (obniża poziom złego cholesterolu) oraz poprawia trawienie.

Winian l-karnityny wspomaga pracę mózgu, wspomaga spalanie tłuszczu oraz naprawę uszkodzonych komórek nerwowych.

Powyższe składniki nie tylko wspomogą Twoją kurację odchudzającą, ale wpłyną również na poprawę ogólnego stanu zdrowia organizmu.

NataliaPróbowałam wielu suplementów diety z jagodą acai, ale niestety bez wyraźnych wyników. Po kilkunastu tygodniach stosowania Slimette wyglądam lepiej i co równie ważne mam mnóstwo energii w ciągu dnia. Slimette to najlepszych suplement diety wspomagający odchudzanie z jakim się zetknęłam.

Natalia – Sanok

LucynaW przeciągu 30 dni straciłam kilka kilogramów i czuję się znacznie lepiej. Dodatkowo mam więcej energii dzięki czemu lepiej wykorzystuje każdy dzień. Zamierzam dalej kontynuować stosowanie Slimette i będę Was informować o postępach!

Lucyna – Ustka

GrzegorzPrzyjmuję Slimette przed każdym posiłkiem i czuję się naprawdę dobrze. Przy okazji chciałbym Wam podziękować za szybką realizację moich zamówień. Zawsze otrzymuję produkt w przeciągu 48h od daty złożenia zamówienia!

Grzegorz – Świebodzin

CelinaOd kilku lat jestem wielką fanką jagody acai. Wcześniej przyjmowałam jagodę acai w proszku rozpuszczanym w wodzie. Nie było to zbyt wygodne, a sam smak napoju również pozostawiał wiele do życzenia. Slimette oferuje jagodę acai oraz kilka innych składników, które odchudzają, w jednej kapsułce. Dawka jagody acai zawarta w Slimette jest nieporównywalne wyższa z innymi suplementami. Jestem naprawdę zadowoloną klientką. Slimette sprawiło, że moje życie jest łatwiejsze.

Celina – Rybnik

KonradW zeszłym roku mój lekarz poinformował mnie, że jeżeli nie wprowadzę dużych zmian w moim życiu, istnieje duże ryzyko, że zachoruję na cukrzycę typu 2. Doktor obliczył moje BMI (42) i oznajmił, że cierpię na nadwagę i powinienem nad tym popracować. Następnie zalecił 30 minut aktywności fizycznej każdego dnia i zrezygnowanie z niektórych potraw. Postanowiłem więc ostro zabrać się za siebie. Oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej postarałem wzbogacić moją kurację odpowiednią suplementacją. Robiąc research w Internecie natknąłem się na Slimette i postanowiłem spróbować. Slimette znacznie przyczyniło się do skuteczności mojej kuracji odchudzającej. Dzięki Slimette mam mnóstwo energii, którą mogą spożytkować na aktywność fizyczną każdego dnia!

Konrad – Biłgoraj

Napisz nam w jaki sposób Slimette wpłynęło na Twoje życie. Do e-maila koniecznie dołącz zdjęcie. Jeżeli zdecydujemy się opublikować Twoją historię, otrzymasz roczny zapas Slimette!

Czy Slimette rzeczywiście wspomaga odchudzanie?

Składniki zawarte w suplemencie diety Slimette przyspieszają metabolizm, hamują łaknienie i dodają energii. Dzięki tym właściwościom zwiększa się skuteczność każdej kuracji odchudzającej. Jeżeli chcesz, aby Twoja kuracja dostarczyła optymalne wyniki, koniecznie skorzystaj z odpowiedniej suplementacji!

Jakie składniki można znaleźć w Slimette?

Podstawowym składnikiem Slimette jest wyciąg z jagody acai. Ponadto każda kapsułka Slimette zawiera wyciąg z guarany, zielonej herbaty, papryki cayenne i winian l-karnityny. Składniki te działając w połączeniu zapewniają optymalne wyniki.

Jak należy przyjmować Slimette?

W zależności od preferencji należy przyjmować 2-4 kapsułek dziennie. Najlepiej jest przyjmować Slimette dwa razy dziennie wraz z posiłkiem (np. wraz ze śniadaniem i obiadem).

Czy Slimette jest bezpieczne?

Slimette zostało opracowane na bazie naturalnych i bezpiecznych składników, które nie wywołują skutków ubocznych. Jeżeli jednak masz wątpliwości co do składu Slimette, zawsze zachęcamy do konsultacji z lekarzem.


TYLKO TERAZ W OFERCIE SPECJALNEJ 20% TANIEJ!

zamowteraz

(179,99 zł) 143,99 zł

*Oferta ograniczona czasowo

osób kupiło