Oligo.DX


 • Ocena 4.7/5 na podstawie 23 głosów

oligodx
OLIGO.DX® to żel leczniczy o działaniu antycellulitowym.

Produkt charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem. W przypadku niektórych kobiet widoczne efekty stosowania żelu występują już po 7 dniach!

OLIGO.DX® to niezwykle skuteczny żel antycellulitowy. Preparat uzyskuje znakomite efekty w redukcji cellulitu dzięki zastosowanym składnikom, do których należą:

 • mikrokapsułki zawierające wyciąg z Hydrocotyl (26,0–28,0%),
 • skrzyp,
 • bluszcz (26,9–28,0%),
 • morszczyn pęcherzykowaty (12,0–16,0%),
 • kofeina (0,9–1,0%).

Działanie OLIGO.DX® opiera się na:

 • budowie i zwiększaniu rozmiaru naczynek krwionośnych,
 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • aktywacji systemu limfatycznego.

Głównym składnikiem OLIGO.DX® jest najczystszy wyciąg z Hydrocotylu, zawarty w mikrokapsułkach, które wnikają głęboko w tkankę skórną i działają w podobny sposób do zabiegów polegających na wstrzykiwaniu Botoxu.

Wysoce skoncentrowany żel OLIGO.DX® cechuje się przyjemnym zapachem, świeżością i wysoką wydajnością. Mikrokapsułki zawierający wyciąg z Hydrocotylu uwalniają składniki przez okres 12 godzin po aplikacji, co zapewnia ciągłe działanie. Każdego tygodnia Twoja skóra staje się bardziej spójna, a cellulit ulega zmniejszeniu.

UWAGA:
W przypadku większości klientek po okresie 1 tygodnia stosowania preparatu następuje zwiększenie częstotliwości oddawania moczu. Dzieje się tak w wyniku usuwania z organizmu tłuszczu, toksyn oraz innych szkodliwych płynów.

OLIGO.DX® to rozwiązanie skierowane dla kobiet, które próbowały już wielu produktów antycellulitowych i nie były w stanie osiągnąć zadowalających wyników.

Podstawowe zalety żelu OLIGO.DX®

 • Wysoka skuteczność 89% kobiet obserwuje gwałtowną i znaczącą redukcję cellulitu, ponad 90% kontynuuje stosowanie produktu,
 • Długotrwałe wyniki OLIGO.DX® należy stosować tylko 2-3 razy do roku, po 30 dni za każdym razem,
 • Szybkie wyniki Kobiety stosujące OLIGO.DX® zauważają znaczącą poprawę w wyglądzie cellulitu już po 14 dniach. Bardzo dużo klientek obserwuje zadowalające wyniki już po tygodniu!

Efekty stosowania Oligo.DX przez 45 dni

OLIGO.DX® działa naprawdę szybko. Już pierwszego dnia powinnaś zauważyć lekką poprawę. Zalecamy aby przed rozpoczęciem kuracji zrobić fotografie miejsc dotkniętych cellulitem, aby po kilku tygodniach porównać je z nowym stanem. To będzie najlepszy dowód na to, że OLIGO.DX® działa.

Produkty DS Laboratories są rekomendowane przez najlepszych dermatologów. Na co dzień produkty tej firmy stosowane są w czołowych amerykańskich salonach SPA. Do grona wiernych wielbicielek produktów firmy DS Laboratories należą także znane modelki i aktorki.

Opinie klientek

Anna Catharina

„Bycie modelką oznacza, że masz zawsze szalony plan dnia i biegasz z jednego castingu na drugi. Sprawia to, że nie masz czasu na zdrową dietę i odpowiednią ilość snu. Polegam na produktach DS Laboratories aby wyglądać lepiej.”

Anna Catharina


Luciane Adoryan

„Moja skóra uzyskała wygląd bez skazy dzięki produktom DS Laboratories. Czuję się teraz znacznie lepiej i bez obaw nakładam makijaż na moją skórę.”

Luciane Adoryan


Roberta Bastos

„Bez względu na to co myślą inni, praca modelki jest bardzo stresująca. Zawsze znajduję się pod nieustanną presją dobrego wyglądu. Po zastosowaniu Oligo.DX, nie mogę się obejść bez tego produktu. Śmiało mogę powiedzieć, że znacznie odmienił on moje życie.”

Roberta Bastos


Constantini

„Stosuję Oligo.DX, aby poprawić wygląd mojego ciała. Po zastosowaniu ponad tuzina innych kremów mogę śmiało powiedzieć, że Oligo.DX to jedyny produkt antycellulitowy, po zastosowaniu którego następuje widoczna poprawa. To jest naprawdę niesamowity produkt i rekomenduję go wszystkim znajomym.”

Constantini


Suelen

„Wiele moich znajomych przyjaciół i modelek stosuje produkty DS Laboratories, ponieważ one naprawdę działają. Szkoda, że nie znałam tych produktów wcześniej.”

Po jakim czasie pojawiają się pierwsze wyniki stosowania OLIGO.DX®?

Zmiany w strukturze skóry powinny być widoczne w trakcie pierwszego tygodnia stosowania żelu OLIGO.DX®. Skóra staje się wtedy gładsza. W większości przypadków pod koniec pierwszego miesiąca stosowania zaobserwować można znaczną poprawę oraz szczuplejszy wygląd. Rekomendowany czas stosowania żelu wynosi 2 miesiące. Jeżeli istnieje taka potrzebna, można kontynuować stosowanie produktu po tym czasie.

Czy OLIGO.DX® można stosować podczas masażu?

Tak. OLIGO.DX® nie zostało jednak stworzone do stosowania podczas masażu. Zastosowana technologia sprawia, że składniki produktu wnikają w głąb skóry bez potrzeby wmasywowania.

Czy wyniki mogą być widoczne szybciej w przypadku stosowania żelu kilka razy dziennie?

Ponieważ OLIGO.DX® korzysta z mikrokapsułek, działanie preparatu trwa w okresie 12-15 godzin po zastosowaniu żelu. Dlatego, aby osiągnąć doskonałe wyniki produkt wystarczy stosować raz dziennie.

Czy cellulit może pojawić się ponownie po zakończeniu stosowania OLIGO.DX®?

OLIGO.DX® zapewnia długotrwałe rezultaty. Należy jednak pamiętać, że siedzący tryb życia, czynniki genetyczne lub niezdrowa dieta mogą spowodować powrót cellulitu w przyszłości.

Ile czasu zajmuje usunięcie cellulitu?

Większość kobiet uzyskuje zadowalający efekt po 45 – 60 dniach codziennej terapii wykorzystującej OLIGO.DX®. Do każdego przypadku należy jednak podchodzić indywidualnie. Niektóre kobiety mogą osiągnąć pożądany efekt po dłuższej kuracji.

Czy OLIGO.DX® może być stosowane na skórze twarzy?

Nie. Skóra twarzy jest znacznie bardziej czuła. Żel OLIGO.DX® został stworzony z myślą o skórze ciała, a nie skórze twarzy.

Po rozpoczęciu stosowania OLIGO.DX® zaczęłam oddawać mocz znacznie częściej niż wcześniej. Dodatkowo zauważyłam, że kolor moczu jest ciemniejszy. Czy to normalne?

Tak. Proszę się nie obawiać. Działanie OLIGO.DX® wywołuje drenację, która powoduje usuwanie z organizmu toksyn, płynów oraz tłuszczu. Wydostają się one z organizmu za pośrednictwem moczu.


zamowteraz

188,88 zł / szt

osób kupiło