Jes-Extender


  • Ocena 4.0/5 na podstawie 9 głosów

jes-extender-original
Jes-Extender™ to zdecydowany lider na rynku preparatów powiększających rozmiar penisa.

Regularne stosowanie produktu powoduje średni wzrost rozmiaru penisa o 28%!

 

Jes-Extender™ wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy tkanki.

Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender™ obserwują po pewnym czasie zwiększenie długości i grubości penisa.

Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców lub nóg pacjentów.

Dlaczego warto wybrać Jes-Extender?

Bezoperacyjny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa

Jes-Extender™ wykorzystuje siłę trakcji, aby w naturalny sposób zwiększyć długość i grubość penisa. Skuteczność zastosowania trakcji potwierdzają badania kliniczne, które dowodzą, że ludzkie ciało potrafi się zmieniać i dostosowywać do nowych warunkach pod wpływem zewnętrznego nacisku. Jeżeli jakakolwiek część ludzkiego ciała poddawana jest stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i multiplikują, co powoduje zwiększenie masy tkanki.
Jes-Extender™ to jeden z najlepiej sprzedających się produktów na powiększanie penisa. Produkt został sprzedany w ilości ponad 250.000 szt.!

Łatwość użycia, bezbolesność i dyskrecja

Jes-Extender™ jest bardzo łatwy w użyciu. Jego stosowanie jest w pełni bezbolesne. Nikt nie zauważy, że korzystasz z produktu Jes-Extender™ – nie jest on nawet widoczny przez spodnie!

Na wynik kuracji wpływa ilość czasu przez jaką nosisz Jes-Extender™ i siła trakcji jaką zastosujesz. Każdy mężczyzna stosujący prawidłowo Jes-Extender™ odnotuje zwiększenie rozmiaru prącia.
Wystarczy, że zastosujesz się do naszych instrukcji, a Twój penis zwiększy się o kilka centymetrów w przeciągu paru miesięcy.

Doświadczenie, wysoka jakość i gwarancja

Jes-Extender™ dostępny jest na rynku od ponad 14 lat. Produkt powstał w wyniku wieloletnich badań, które bezapelacyjnie potwierdzają jego skuteczność.
Czas gwarancji zależy od modelu Jes-Extender™ który wybierzesz i wynosi min. 1 rok.

Opinie klientów

„Jes-Extender to najlepsza inwestycja w moim życiu. Długość mojego penisa zwiększyła się z 14 cm do 17 cm!”

Janusz, Białystok

„Jes-Extender jest po prostu fantastyczny. Zauważyłem zwiększenie rozmiaru penisa po stosunkowo krótkim czasie stosowania preparatu. Z chęcią wysłałbym Wam zdjęcia, abyście sami zobaczyli efekty, ale… za bardzo się wstydzę. Chciałbym Wam jednak podziękować – wykonanie produktu i generalnie jego pomysł są doskonałe!”

Ryszard, Sopot

„Na początku byłem bardzo sceptyczny jeżeli chodzi o Jes-Extendera. W przeszłości cierpiałem na kompleksy związane z moim penisem i unikałem intymnych sytuacji. W czasie erekcji mój penis miał ok. 14 cm długości. Po 19 miesiącach stosowania Jes-Extendera (20-22 godziny dziennie) mój rozmiar wzrósł do 26 cm! Nawet moja dziewczyna zauważyła różnicę! Jestem bardzo zadowolony z zakupu.”

Roman, Jaworzno

„Otrzymałem Wasz produkt 1 maja 2009 roku. Jakość wykonania (i zwrócenie uwagi na najmniejsze detale) oraz wykończenie sprawiają, że Jes-Extender wyróżnia się spośród innych podobnych produktów dostępnych w sprzedaży. Produkt działa bez żadnego zarzutu. Jestem naprawdę zachwycony z osiągniętych wyników i mogą gorąco polecić Wasz produkt innym.”

Marek, Jasło

Jes-Extender™ został poddany badaniom w warunkach klinicznych przez wykwalifikowanych lekarzy i chirurgów.

Produkt posiada symbol European CE, który otrzymują produkty spełniające wysokie standardy Unii Europejskiej. Jes-Extender™ został sklasyfikowany jako urządzenie medyczne typu 1, dzięki czemu uzyskujesz pewność, że dokonujesz zakupu produktu wysokiej jakości, który nie narazi Cię na niebezpieczeństwo w trakcie stosowania.

Przeczytaj poniższe opinie, aby przekonać się dlaczego Jes-Extender™ jest rekomendowany przez światowej sławy lekarzy.

Dr. Michael A. Carter, Psy.D.RCP. Doctor of Clinical Psychology

W mojej długoletniej praktyce lekarza psychologa bardzo często szukałem rozwiązania dla pacjentów cierpiących na depresję i lęk związane z niesatysfakcjonującym rozmiarem prącia. Ponieważ wielu mężczyzn zgłaszało się do mnie z tym problemem, rozpocząłem poszukiwanie urządzenia, które mógłbym im zarekomendować.

Uczucie niepewności wśród mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru prącia wzmaga i pogłębia się wraz z upływem czasu. Z powodu utraty pewności siebie prowadzi ono do problemów seksualnych. W wyniku tego podłoże fizyczne problemu staje się drugoplanowe, a na pierwszy plan wkraczają czynniki psychologiczne.

Mój wywiad przeprowadzony na temat urządzenia Jes-Extender sprawił, że uważam iż jest to wysokiej klasy urządzenie medyczne, które w wyraźny sposób zwiększa rozmiar prącia.

Rekomenduję ten produkt moim pacjentom. Jego skuteczność sprawia, że problemy o podłożu psychicznym znikają, a moi pacjenci uzyskują wysoką pewność siebie.

Zwiększenie pewności siebie sprawia, że pacjenci stosujący Jes-Extender częściej uprawiają seks. Ma to pozytywny wpływ na stan ich umysłu i postrzeganie świata wokół nich.

Gorąco rekomenduję Jes-Extender wszystkim mężczyznom, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru swojego prącia.

Dr. Finn Worm Knudsen, M.D. Specialist in Plastic Surgery

Jako wykwalifikowany i wykonujący swój zawód chirurg plastyczny bardzo często natrafiałem na pacjentów, którzy czuli się niepewnie z powodu rozmiaru swojego prącia. Nim jednak zaproponuję komukolwiek operacyjne zwiększenie rozmiaru prącia, rekomenduję najpierw inne metody.
Jedną ze skutecznych metod, którą gorąco polecam jest wykorzystanie siły trakcji. Produkt Jes-Extender działa właśnie w oparciu o tą metodę. Zastosowanie Jes-Extender gwarantuje:

  • wydłużenie długości penisa o kilka centymetrów,
  • zwiększenie grubości penisa,
  • redukcję i usunięcie skrzywień penisa.

Jes-Extender to jedyna pozaoperacyjna metoda powiększenia penisa, której ufam i którą rekomenduję moim pacjentom. Produkt został wykonany z najwyższej jakości elementów i jest w pełni bezpieczny.

Pacjenci, którzy zdecydowali się skorzystać z mojej rekomendacji Jes-Extendera są zadowoleni z osiągniętych wyników. Jes-Extender pozwolił im nie tylko zwiększyć rozmiar prącia, ale także wyeliminował skrzywienia spowodowane Chorobą Peyroniego.

Czy mogę korzystać z Jes-Extender w pracy lub w trakcie snu?

Jeżeli nie wykonujesz pracy fizycznej, możesz korzystać z Jes-Extender w pracy. Produkt bez problemów zmieści się pod bokserki i luźne spodnie. Korzystanie z produktu w trakcie snu może powodować problemy (jeżeli często się wiercisz i zmieniasz ułożenie). Zachęcamy jednak do spróbowania.

Czy Jes-Extender można stosować już zawsze? Czy ciągłe stosowania będzie powodować ciągłe zwiększanie rozmiaru?

Produkt Jes-Extender powinieneś stosować tak długo aż osiągniesz satysfakcjonujący rozmiar. Tak długo jak będziesz korzystać z produktu, rozmiar Twojego penisa będzie ulegał zwiększeniu.

Czy istnieje jakiś konkretny plan korzystania z urządzenia?

Nie. Możesz korzystać z Jes-Extendera tak często i tak długo jak masz na to ochotę. Uzyskane wyniki zależne są od ilości godzin, gdy nosisz przyrząd i zastosowanej siły trakcji.

Czy po zakończeniu stosowania Jes-Extender mój penis ulegnie skurczeniu?

Nie. Efekt powiększenia jest trwały.

Czy Jes-Extender pomaga w leczeniu skrzywień penisa?

Tak. Jes-Extender jest skuteczny w korekcie skrzywień penisa.

Czy aby korzystać z Jes-Extendera penis powinien mieć określoną długość i grubość?

Nie. Jes-Extender pasuje do każdego rozmiaru penisa.

Czy stosowanie przyrządu Jes-Extender wymaga konsultacji z lekarzem?

Nie. Do produktu dołączona jest instrukcja, która w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy jak należy z niego korzystać.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć tutaj.

Co się stanie, gdy w trakcie noszenia przyrządu wystąpi erekcja?

Jes-Extender dostosuje się do nowego rozmiaru w trakcie erekcji lub po prostu zsunie się z prącia.


zamowteraz

579,00 zł / szt

osób kupiło

Klienci, którzy kupili ten produkt oglądali również: