Green Coffee 5K


  • Ocena 4.3/5 na podstawie 27 głosów

Green Coffe 5kGreen Coffee 5K to wysokiej jakości suplement diety, którego formuła oparta jest o najlepszy dostępny wyciąg z zielonej kawy. Decydując się na niego masz pewność, że jest to jedyny na rynku produkt w którego skład wchodzi, aż 5000mg ekstraktu z zielonej kawy!

Zielona kawa to naturalne ziarna kawowca, które nie zostały poddane obróbce termicznej. Spożywana min. raz dziennie, działa zbawiennie na nasz organizm i sprzyja procesowi odchudzania. Wartości odżywcze zawarte w ziarnach zielonej kawy działają pobudzająco, nie powodując efektów ubocznych, jak uczucie niepokoju i stres.

Zielona kawa zawiera duże ilości kwasu chlorogenowego, który w głównej mierze odpowiedzialny jest za utratę wagi. Stosowanie zielonej kawy znacząco zmniejsza apetyt, obniża poziom cukru we krwi i spowalnia proces wchłaniania glukozy. Działa antybakteryjnie i antywirusowo, a nawet wspomaga pracę wątroby i optymalizuje poziom cholesterolu.

To tylko niektóre właściwości zielonej kawy. Warto wprowadzić ją do swojej diety i doświadczyć jej cudownych właściwości na własnej skórze. Dzięki Green Coffee 5K w krótkim czasie szybko i bez efektu jojo pozbędziesz się wielu niepotrzebnych kilogramów!

Opis

Suplement zawiera 250mg ekstraktu z zielonej kawy 20:1 co odpowiada 5000mg ziaren kawy.

Czym jest zielona kawa?

Zielona kawa to ziarna kawy, które nie zostały poddane paleniu. Ziarna te zachowują zielony kolor i dużą ilość kwasu chlorogenowego – substancji uważanej za najważniejszy składnik zielonej kawy.

Jakie są właściwości zielonej kawy?

Ze względu na wysoką zawartość kwasu chlorogenowego zielona kawa może być przydatna w profilaktyce i łagodzeniu objawów chorób układu naczyniowo – sercowego, cukrzycy oraz nadwagi i otyłości.

Badania wykazały, że ekstrakt z zielonej kawy przyjmowany codziennie przez okres co najmniej 28 dni zmniejsza ciśnienie krwi u osób z chorobą nadciśnieniową.

W badaniach, w których skupiono się na odchudzających właściwościach zielonej kawy stwierdzono, że już w czasie 12 tygodniowej kuracji dochodzi do zmniejszenia masy ciała u osób przyjmujących ekstrakt z zielonej kawy (źródło: WebMD.com).

Zawarty w zielonej kawie kwas kawowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe i przeciwzakrzepowe oraz przeciwgrzybicze i bakteriostatyczne. Uważa się go również za naturalny immunostymulator.


Wysoka Jakość

Green Coffee 5K to łatwe do połknięcia kapsułki bez konserwantów, barwników, aromatów i sztucznych dodatków.
Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Etykieta

Zawartość 1 kapsułki:
250mg ekstraktu z zielonej kawy 20:1 (ekwiwalent 5000mg ziaren kawy) i dostarcza: 50mg kwasu chlorogenowego; 50mg kwasu kawowego.
Skład:
Green Coffee, Micro Crystaline Cellulose, Capsule Shell: Hydroxy Propyl Methyl Cellulose. Anti-Caking Agent: Silicon Dioxide.
Ostrzeżenia:
  • produkt nie powinien być spożywany przez osoby poniżej 18 roku życia,
  • przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu diety skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeżeli bierzesz lekarstwa, cierpisz na jakiekolwiek choroby lub oczekujesz na zabieg operacyjny,
  • nie należy przyjmować suplementów diety w zastępstwie zdrowej, zbilansowanej diety,
  • skonsultuj się z lekarzem jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
  • produkt może być spożywany przez wegetarian i wegan,
  • produkt nieodpowiedni dla osób wrażliwych na kofeinę,
  • efekty uboczne stosowania tego suplementu diety są sporadyczne, jeżeli jednak zaobserwujesz niepożądene efekty, koniecznie zaprzestań przyjmowania.

Sposób użycia

1 kapsułka 3 razy dziennie razem z jedzeniem.


TYLKO TERAZ W OFERCIE SPECJALNEJ 20% TANIEJ!

zamowteraz

(167,55 zł) 134,04 zł

*Oferta ograniczona czasowo

osób kupiło