Dandrene


  • Ocena 4.6/5 na podstawie 31 głosów

dandreneTWOJE WŁOSY BĘDĄ WYGLĄDAĆ WSPANIALE, A TY ODZYSKASZ PEWNOŚĆ SIEBIE!

Szampon Dandrene® to prawdziwy przełom w walce z łupieżem. Jest to najskuteczniejszy i najnowocześniejszy szampon przeciwłupieżowy dostępny w sprzedaży. Zawarte w preparacie składniki skutecznie i trwale eliminują łupież, swędzenie czy nieprzyjemny zapach. Dodatkowo skóra Twojej głowy oraz włosy otrzymają solidną dawkę witamin i aminokwasów.

WYSOCE SKUTECZNE I WYDAJNE SKŁADNIKI DANDRENE® SPRAWIAJĄ, ŻE JEST TO PRODUKT ZUPEŁNIE NOWEJ GENERACJI.

Dandrene® został opracowany z myślą o osobach, które na co dzień muszą zmagać się z łupieżem, swędzeniem głowy, przetłuszczonymi włosami i nieprzyjemnym zapachem.

Dandrene® oddziałuje na łupież przy zastosowaniu nowoczesnej technologii przeciwgrzybicznej, aby powstrzymać grzyby wywołujące łupież. Składniki Dandrene® wysuszają także tłuszcz, który stanowi naturalny pokarm dla grzyba. Ostatnią właściwością Dandrene® jest dostarczenie cennych składników odżywczych do odbudowy włosów i skóry – efekty te potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne.

Dandrene® jest znacznie skuteczniejsze od innych szamponów przeciwłupieżowych dostępnych na rynku, a wszystko to dzięki zastosowaniu składników przeciwgrzybicznych w połączeniu z naturalnymi wyciągami.


POJEMNOŚĆ

175 ml

SKŁAD SZAMPONU DANDRENE®

DI Water, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Punica Granatum Extract, Sodium Lauroyl Sarcsinate, Cocamide MEA, Glyceryl Stearate, PEG 150 Distearate, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Citrate, Tromethamine, Glycolic Acid, Emu Oil, Hexamidine Diisethionate, 1,2 Octanediol, 2-phenoxyethanol, Fragrance, Green 8, Blue 1, Aloe Vera Gel, Decyl Oleate, Safflower Oil, Glycerin, Squalane, Cetyl Alcohol, Glucose And Fructose And Sucrose And Alanine And Glutamic Acid And Aspartic Acid And Hexyl Nicotinate, Wheat Germ Oil, Hydrolyzed Vegetable Protein, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Soluble Marine Collagen, Hydrolyzed Elastin, D-pathenol, Ginseng Extract, Guar Gum, Allantoin, Retinyl Palmitate, Ascorbly Palmitate, Corn Extract, Mango Butter, Olive Butter, Glycosaminoglycans, Phenoxyethanol, Fragrant Oil, Chlorophyll, Carrot Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Dandrene® to nowoczesny i bardzo skuteczny szampon przeciwłupieżowy, przeznaczony dla osób którym dokucza swędzenie i łuszczenie skóry głowy. Szampon Dandrene® zawiera silnie działające składniki przeciwgrzybiczne i antyłojotokowe.

Jeżeli:

  • Twój łupież wprawia Cię w zakłopotanie,
  • dokucza Ci swędzenie skóry głowy,
  • Twoje włosy są cały czas przetłuszczone,
  • pojawił się charakterystyczny, nieprzyjemny zapach powiązany z występowaniem łupieżu…

Dandrene® jest dla Ciebie!

STOSOWANIE SZAMPONU DANDRENE® OZNACZA, ŻE RAZ NA ZAWSZE POZBĘDZIESZ SIĘ ŁUPIEŻU!

Łupież co prawda nie jest zabójczy, ale zdecydowanie ma ważny wpływ na nasze codzienne życie. Z jego powodu w towarzystwie czujesz się nieswojo i tracisz pewność siebie. Na szczęście Dandrene® został stworzony po to, aby trwale eliminować występowanie łupieżu.

Dandrene® sprawi, że już nigdy łupież nie pojawi się ani na Twoje głowie, ani na ramionach. Tak! Wreszcie noszenie czarnego ubrania nie będzie stanowić problemu.

Skuteczność i szybkość działania z całą pewnością zaskoczy wszystkie osoby, które dotychczas miały do czynienia z innymi szamponami przeciwłupieżowymi. Szybkość i skuteczność to bowiem dwie podstawowe cechy szamponu Dandrene®.

JAK CZĘSTO STOSOWAĆ DANDRENE®?

Szampon Dandrene® należy stosować 2-3 razy w tygodniu. Pozostaw na skórze głowy na 5 minut przed spłukaniem.

JAKIE SKŁADNIKI SĄ ZAWARTE W SZAMPONIE DANDRENE®?

Dandrene® zawiera kilka składników, które wykazują właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwłojotokowe. Wśród nich wymienić można ketoconazole, czysty olej z łupka ilastego, krzew manuka, wierzbę bijącą i granat.

KTO POWINIEN STOSOWAĆ DANDRENE®?

Dandrene® przeznaczony jest dla osób, które dotyka problem łupieżu. Skorzystaj z Dandrene® szczególnie wtedy, gdy przeszkadza Ci charakterystyczny biały kurz, swędzenie głowy lub nieprzyjemny zapach.

W JAKI SPOSÓB DANDRENE® USUWA ŁUPIEŻ?

Dandrene® działa dostarczając skórze głowy i włosom składników o silnym działaniu przeciwgrzybicznym. Powstrzymują one grzyb uraz wysuszają tłuszcz, który stanowi jego pokarm. Składniki Dandrene® odżywiają i odbudowują także skórę głowy.

DLACZEGO DANDRENE® ZAWIERA OLEJ Z ŁUPKA ILASTEGO?

Naturalny olej z łupka ilastego redukuje łupież, swędzenie oraz łojotok.

DLACZEGO DANDRENE® ZAWIERA KETOCONAZOLE?

Ketoconazole redukuje łojotok.

DLACZEGO WARTO USUNĄĆ ŁUPIEŻ?

Łupież wywołuje uczucie dyskomfortu, obniża pewność siebie i wpływa niekorzystnie na relacje międzyludzkie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DANDRENE®?

Tylko Dandrene® gwarantuje tak wysoką skuteczność i szybkość działania. Jeżeli na serio myślisz o usunięcie łupieżu, Dandrene® jest dla Ciebie.


zamowteraz

154,70 zł / szt

osób kupiło